TULOKSET 2015 / RESULTS 2015


Alkulohko 1 _ Preliminary rounds 1
Alkulohko 2 _ Preliminary rounds 2
Alkulohko 3 _ Preliminary rounds 3
Jatkolohko 1 _ Qualifying rounds 1
Jatkolohko 2 _ Qualifying rounds 2
Jatkolohko 3 _ Qualifying rounds 3
Vaihe/ Phase III ja IV  P1 P2
Vaihe/ Phase V
Vaihe/ Phase VI
Vaihe/ Phase VII
Vaihe/ Phase VIII Semifinaalit
Vaihe/ Phase IX Mitalipelit_Medal games



LOPPUOTTELU

Kenttä 1 Peli 64

Sirkkulahden Tikka Hopeaa

Vettynyt halko  Kultaa

PRONSSIOTTELU

Kenttä 1 Peli 63

HMS-Hyvä 4.sija

Woodi Pronssia

VIII vaihe Semifinaalit 
 
Kenttä 1
Peli 61
HMS-Hyvä Pronssiotteluun
Sirkkulahden Tikka Loppuotteluun
 
Kenttä 2
Peli 62
Woodi Pronssiotteluun
Vettynyt halko Loppuotteluun


VII vaihe Pudotuspelien jatkovaihe jatkuu 
 
Kenttä 1
Peli 57
HMS-Hyvä  Jatkoon/ Continue
Paalupanut
 
Kenttä 2
Peli 58
CSKA-Fipa
Woodi  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 3
Peli 59
RANSKAN MOLKKANJOU
Vettynyt halko  Jatkoon/ Continue
 
 
Kenttä 4
Peli 60
Mahlun Mölkkääjät 5
Sirkkulahden Tikka  Jatkoon/ Continue

VI vaihe Pudotuspelien jatkovaihe jatkuu 


Kenttä 1
Peli 49
HMS-Hyvä  Jatkoon/ Continue
JANETZKI 2/4
 
Kenttä 2
Peli 50
CSKA-Fipa  Jatkoon/ Continue
The Liners 2.0
 
Kenttä 3
Peli 51
RANSKAN MOLKKANJOU  Jatkoon/ Continue
Team Kaato
 
Kenttä 4
Peli 52
Mahlun Mölkkääjät 5  Jatkoon/ Continue
Ruutiukot
 
Kenttä 5
Peli 53
Sirkkulahden Tikka  Jatkoon/ Continue
KöMö03 PORA
 
Kenttä 6
Peli 54
AMC
Vettynyt halko  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 7
Peli 55
Woodi  Jatkoon/ Continue
Nassu
 
Kenttä 8
Peli 56
Note
Paalupanut  Jatkoon/ Continue
 
V vaihe Pudotuspelien jatkovaihe
 
Kenttä 1
Peli 33
HMS-Hyvä  Jatkoon/ Continue
TOUCH
 
Kenttä 2
Peli 34
Team 316
CSKA-Fipa Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 3
Peli 35
RANSKAN MOLKKANJOU  Jatkoon/ Continue
Team Kaatajat 
 
Kenttä 4
Peli 36
BAMM 1
Mahlun Mölkkääjät 5  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 5
Peli 37
Sirkkulahden Tikka  Jatkoon/ Continue
STAR WARS
 
Kenttä 6
Peli 38
JÄNNE
AMC  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 7
Peli 39
Woodi  Jatkoon/ Continue
Fagersta Fantoms
 
Kenttä 8
Peli 40
Note  Jatkoon/ Continue
KöMö03 HT
 
Kenttä 9
Peli 41
HMS Travelling Mölkky
Paalupanut  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 10
Peli 42
Takomo
Nassu  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 11
Peli 43
Mahlun Mölkkääjät 1
Vettynyt halko  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 12
Peli 44
Sampot
KöMö03 PORA  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 13
Peli 45
Ruutiukot  Jatkoon/ Continue
Täydellinen Rajoitus
 
Kenttä 14
Peli 46
Team Kaato  Jatkoon/ Continue
Eläkeliitto Forssa
 
Kenttä 15
Peli 47
Mahlun Mölkkääjät 2
The Liners 2.0  Jatkoon / Continue
 
Kenttä 16
Peli 48
HOLLOLAN HUTIHEITTÄJÄT
JANETZKI 2/4  Jatkoon/ Continue

IV vaihe Pudotuspelit P2 klo. 10.00
 
Kenttä 1
Peli 17
JANETZKI 2/4  Jatkoon/ Continue
Team Hennala 1
 
Kenttä 2
Peli 18
Pullistus
The Liners 2.0  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 3
Peli 19
Grand Slam
Eläkeliitto Forssa  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 4
Peli 20
HIIU 2
Täydellinen Rajoitus  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 5
Peli 21
KöMö03 PORA  Jatkoon/ Continue
Mölksuckers
 
Kenttä 6
Peli 22
SanDels
Vettynyt halko  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 7
Peli 23
Nassu  Jatkoon/ Continue
Dura
 
Kenttä 8
Peli 24
Paalupanut  Jatkoon/Continue
Konna&Koukku
 
Kenttä 9
Peli 25
Möysän Mesut
KöMö03 HT  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 10
Peli 26
Fagersta Fantoms  Jatkoon/ Continue
Tarkkis
 
Kenttä 11
Peli 27
AMC  Jatkoon/ Continue
MOSKU
 
Kenttä 12
Peli 28
Pirtin Tikka
STAR WARS  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 13
Peli 29
Mahlun Mölkkääjät 5  Jatkoon/ Continue
Team Tuppi
 
Kenttä 14
Peli 30
Team Kaatajat  Jatkoon/ Continue
Mahlun Mölkkääjät 4
 
Kenttä 15
Peli 31
Päätybaari
CSKA-Fipa  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 16
Peli 32
TOUCH  Jatkoon/Continue

III vaihe Pudotuspelit P1 klo. 9.00
Kenttä 1
Peli 1
HMS-Hyvä  Jatkoon/ Continue
HiiHoo Team
 
Kenttä 2
Peli 2
Dream Team
Team 316  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 3
Peli 3
RANSKAN MOLKKANJOU Jatkoon/ Continue
Lahti Aqua II
 
Kenttä 4
Peli 4
BAMM 1  Jatkoon/ Continue
Vakaa Käsi
 
Kenttä 5
Peli 5
Sirkkulahden Tikka  Jatkoon/ Continue
Le Grand Mölkky
 
Kenttä 6
Peli 6
JÄNNE  Jatkoon/ Continue
Trans-Product
 
Kenttä 7
Peli 7
Woodi  Jatkoon/ Continue
HMS Royals
 
Kenttä 8
Peli 8
Pirtsan Pojat
Note  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 9
Peli 9
HMS Travelling Mölkky  Jatkoon/ Continue
Las Palmas
 
Kenttä 10
Peli 10
Team Rafla
Takomo  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 11
Peli 11
Mahlun Mölkkääjät 1 Jatkoon/ Continue
Team Japan 2
 
Kenttä 12
Peli 12
Les Djoueues di Mölkky
Sampot  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 13
Peli 13
Pirtin Tikka III
Ruutiukot  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 14
Peli 14
Team Kaato  Jatkoon/ Continue
Paku Team
 
Kenttä 15
Peli 15
KöMö03 KS
Mahlun Mölkkääjät 2 Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 16
Peli 16
HOLLOLAN HUTIHEITTÄJÄT  Jatkoon/ Continue
Pohjan Pojat
 

Sunnuntain aloituskokoonpanot (klikkaa isommaksi) / Sundays start team assembly (klick picture for bigger view)

Tulokset_Sunnuntain_aloituskokoonpanot.jpg



Tulokset / Results
JATKOLOHKO III/3
klo. 17.00
 
Kenttä 1
Lohko A
NASSU  Jatkoon/ Continue
Takomo  Jatkoon/ Continue
Bermejo
 
Kenttä 2
Lohko B
Las Palmas  Jatkoon/ Continue
Le Coq
Paalupanut  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 3
Lohko C
Möysän Mesut  Jatkoon/ Continue
Note  Jatkoon/ Continue
KAMUT
 
Kenttä 4
Lohko D
Fagersta Fantoms  Jatkoon/ Continue
HMS Royals Jatkoon/ Continue
Team Japan 4
 
Kenttä 5
Lohko E
Trans-Product  Jatkoon/ Continue
AMC  Jatkoon/ Continue
Myrkkymuratit
 
Kenttä 6
Lohko F
Le Grand Mölkky  Jatkoon/ Continue
Lahti Aqua 1
Pirtin Tikka  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 7
Lohko G
Mahlun Mölkkääjät 5  Jatkoon/ Continue
Vakaa Käsi  Jatkoon/ Continue
ELOKOLON SOTURIT
 
Kenttä 8
Lohko H
Team Kaatajat  Jatkoon/ Continue
Lahti Aqua II  Jatkoon/ Continue
WBT
 
Kenttä 9
Lohko I
Päätybaari  Jatkoon/ Continue
Puotinkamari 1
Team 316  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 10
Lohko J
HiiHoo Team  Jatkoon/ Continue
Nastolan Nasevan Seniorit
Touch  Jatkoon/ Continue
 

JATKOLOHKO II/2
klo. 16.00
 
Kenttä 1
Lohko A
Les Djoueus di Mölkky  Jatkoon/ Continue
Team Japan 2  Jatkoon/ Continue
Mölkkäävät Pölkyt
 
 
Kenttä 2
Lohko B
TVH
Sampot  Jatkoon/ Continue
Pirtin Tikka III  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 3
Lohko C
Team Kaato  Jatkoon/ Continue
Forta Prima
Ruutiukot  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 4
Lohko D
KöMö03 KS  Jatkoon/ Continue
Lujamaalaus
Paku Team  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 5
Lohko E
Tammelan Papat
Mahlun Mölkkääjät 2  Jatkoon/ Continue
HOLLOLAN HUTIHEITTÄJÄT  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 6
Lohko F
JANETZKI 2/4  Jatkoon/ Continue
Truutholma 55ers
Pohjan Pojat  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 7
Lohko G
Pullistus  Jatkoon/ Continue
Team Hennala 1  Jatkoon/ Continue
Tuoterengas
 
Kenttä 8
Lohko H
Grand Slam  Jatkoon/ Continue
Saariston Mölkkyilijät
The Liners 2.0  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 9
Lohko I
Liekkisonnit
HIIU 2  Jatkoon/ Continue
Eläkeliitto Forssa  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 10
Lohko J
BAMM 2
KöMö03 PORA  Jatkoon/  Continue
Täydellinen Rajoitus  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 11
Lohko K
SanDels  Jatkoon/ Continue
AVM Team One
Mölksuckers  Jatkoon/ Continue
 

II vaihe JATKOLOHKOT
 
JATKOLOHKO I/1
klo. 15.00
 
Kenttä 1
Lohko A
HMS-Hyvä Jatkoon/ Continue
Vettynyt halko Jatkoon/ Continue
Ultra Möysä
 
Kenttä 2
Lohko B
Dura
Dream Team  Jatkoon/ Continue
Team Japan 1
 
Kenttä 3
Lohko C
Konna& Koukku Jatkoon/ Continue
RANSKAN MOLKKANJOU Jatkoon/ Continue
Mahlun Mölkkääjät 3
 
Kenttä 4
Lohko D
KöMö03 HT  Jatkoon/ Continue
BAMM 1  Jatkoon/ Continue
dNa
 
Kenttä 5
Lohko E
Sirkkulahden Tikka  Jatkoon/ Continue
Hunnit
Tarkkis  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 6
Lohko F
ViisViis
JÄNNE Jatkoon/ Continue
MOSKU Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 7
Lohko G
Woodi  Jatkoon/ Continue
STAR WARS Jatkoon/ Continue
Mc Veijjarit
 
Kenttä 8
Lohko H
Pirtsan Pojat  Jatkoon/ Continue
Team Tuppi  Jatkoon/ Continue
Billy Boys
 
 
Kenttä 9
Lohko I
Mahlun Mölkkääjät 4  Jatkoon/ Continue
Kartanonherrat
HMS Travelling Mölkky  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 10
Lohko J
Mölkk Your World
Team Refla  Jatkoon/ Continue
CSKA-Fipa  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 11
Lohko K
Mahlun Mölkkääjät 1  Jatkoon/ Continue
MACIG BROCELIANDE  Jatkoon/ Continue
Noutajat
ALKULOHKO III
klo. 13.00
 
 
Kenttä 1
Lohko A
Päätybaari  Jatkoon/ Continue
Rotukissat
Mölkkäävät Pölkyt  Jatkoon/ Continue
Snaippers
 
Kenttä 2
Lohko B
HiiHoo Team  Jatkoon/ Continue
Fipa 1
Pirtin Tikka III  Jatkoon/ Continue
Bermejon
 
Kenttä 3
Lohko C
Vettynyt halko  Jatkoon/ Continue
Pokaali
Ruutiukot  Jatkoon/ Continue
Tuoppi Baari
 
Kenttä 4
Lohko D
Dream Team Jatkoon/ Continue
Team 316 Jatkoon/ Continue
Äestäjät
Paku Team  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 5
Lohko E
YKK
Janetzkin Majakka
HOLLOLAN HUTIHEITTÄJÄT Jatkoon/ Continue
RANSKAN MOLKKANJOU  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 6
Lohko F
BAMM 1  Jatkoon / Continue
Pohjan Pojat  Jatkoon/ Continue
Fipanaiset
Team Hennala 2
 
Kenttä 7
Lohko G
Tuoterengas  Jatkoon/ Continue
Hunnit  Jatkoon/ Continue
MC Ylimmäiset
AVM Team Three
 
Kenttä 8
Lohko H
TOUCH  Jatkoon/ Continue
The Liners 2.0 Jatkoon/ Continue
Team Pitkämäki 2
JÄNNE  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 9
Lohko I
STAR WARS  Jatkoon/ Continue
MOLKKANJOU GIRLS
Eläkeliitto Forssa Jatkoon/ Continue
VaVaVe
 
Kenttä 10
Lohko J
Jeggu Janetzk 1
Täydellinen Rajoitus  Jatkoon/ Continue
Singha
Team Tuppi  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 11
Lohko K
Kartanonherrat  Jatkoon/ Continue
LS Laatuseinä 1
CS Lahti
Mölksuckers Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 12
Lohko L
Team Refla  Jatkoon/ Continue
Bermejo  Jatkoon/ Continue
EL MuGLad
MC Palikat
 
Kenttä 13
Lohko M
Paalupanut  Jatkoon/ Continue
Entiset Nuoret
MAGIC BROCELIANDE  Jatkoon/ Continue
Super six
 
Kenttä 14
Lohko N
MS Trompi
MOLKKY FAMILY 1
KAMUT  Jatkoon/ Continue
Team Japan 2  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 15
Lohko O
Sampot  Jatkoon / Continue
Mahlottomat
LS Laatuseinä 2
Team Japan 4  Jatkoon/ Continue
ALKULOHKO II
klo. 11.00
 
Kenttä 1
Lohko A
Vakaa Käsi  Jatkoon/ Continue
ELOKOLON SOTURIT  Jatkoon/ Continue
Tammelan Papat  Jatkoon/ Continue
Jokkis
 
Kenttä 2
Lohko B
JANETZKI 2/4 Jatkoon/ Continue
Lahti sydämessä
Lahti Aqua II  Jatkoon/ Continue
Team-Kuul
 
Kenttä 3
Lohko C
Pullistus  Jatkoon /Continue
Allez menee davai
Huojuvat
Puotinkamari 1  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 4
Lohko D
Grand Slam  Jatkoon/ Continue
HölkynMölkyn
HST:n Kunto-Urheilijat r.y.
Nastolan Nasevan Seniorit Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 5
Lohko E
Liekkisonnit  Jatkoon/ Continue
Puupäät Poissa
Pölkyt
Ultra Möysä  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 6
Lohko F
Team Japan 1  Jatkoon/ Continue
Vilky
Team Japan 3
BAMM 2  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 7
Lohko G
SanDels Jatkoon /Continue
Paljaat Uneksijat
Team Pitkämäki
Mahlun Mölkkääjät 3  Jatkoon/Continue
 
Kenttä 8
Lohko H
Nassu  Jatkoon/ Continue
dNa  Jatkoon/ Continue
Viskojat
Pimk Nuudels
 
Kenttä 9
Lohko I
Las Palmas  Jatkoon/ Continue
Puu&Palikka
Tarkkis  Jatkoon/ Continue
AlCa
 
Kenttä 10
Lohko J
Möysän Mesut Jatkoon/ Continue
MOSKU  Jatkoon/ Continue
PALIKAT
MOLKKY FAMILY 2
 
Kenttä 11
Lohko K
Fagersta Fantoms  Jatkoon/ Continue
MC Veijarit  Jatkoon/ Continue
WBT Jatkoon / Continue
Turun Taitajat Poissa
 
Kenttä 12
Lohko L
Billy Boys  Jatkoon / Continue
Liekki Haastajat
Kanavan kapula
Trans-Product  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 13
Lohko M
EESTI
Härvääjät
HMS Travelling Mölkky  Jatkoon/ Continue
Le Grand Mölkky  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 14
Lohko N
Anan Pub
Koistiset
CSKA-Fipa  Jatkoon/ Continue
Mahlun Mölkkääjät 5  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 15
Lohko O
Team Kaatajat Jatkoon/ Continue
KöMö03 JT
Noutajat Jatkoon / Continue
Viskovat Patut Poissa

ALKULOHKO I
klo. 9.00
 
Kenttä 1
Lohko A
HMS-hyvä Jatkoon/ Continue
Forta Prima  Jatkoon/Continue
Hml:n Ilves ry.
Mölberi
 
Kenttä 2
Lohko B
Dura  Jatkoon / Continue
HMS Naiset
Myrkkymuratit  Jatkoon/ Continue
Lujamaalaus  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 3
Lohko C
Konna & Koukku  Jatkoon/ Continue
Tillikkatiimi
Mahlun Mölkkääjät 2  Jatkoon/ Continue
Oxennabois
 
Kenttä 4
Lohko D
KöMö03 HT  Jatkoon / Continue
Mölkklubben 10
Räpeltäjät
Truutholma 55ers  Jatkoon/ Continue
 
Kenttä 5
Lohko E
LE BATON MOUCHE
Team Hennala 1 Jatkoon/ Continue
Sirkkulahden Tikka Jatkoon/ Continue
Pornomäen Mafia (POMA) poissa
 
Kenttä 6
Lohko F
Kaameat Apinat 1
Saariston Mölkkyilijät  Jatkoon/ Continue
Viis Viis  Jatkoon/ Continue
Puotinkamari 2
 
Kenttä 7
Lohko G
Woodi  Jatkoon / Continue
AVM Team Two
Patarin Mölkky Team
HIIU 2  Jatkoon / Continue
 
Kenttä 8
Lohko H
MM Team
KöMö03 PORA  Jatkoon/ Continue 
Pirtsan Pojat  Jatkoon/ Continue
Fipa 2
 
Kenttä 9
Lohko I
AVM Team One  Jatkoon/ Continue
Mahlun Mölkkääjät 4  Jatkoon / Continue
Nürbergin Pölkky Veikot (NPV)
OLDI
 
Kenttä 10
Lohko J
HIIU 1
Mölkk Your World  Jatkoon/ Continue
Takomo  Jatkoon/ Continue
Mölkynkölkyn
 
Kenttä 11
Lohko K
Mahlun Mölkkääjät 1  Jatkoon/Continue
Jortsun Lohet
Team Ykkös Kolmonen
Le Coq  Jatkoo/Continue
 
Kenttä 12
Lohko L
Karhukopla
Les Djoueus di Mölkky  Jatkoon / Continue
Note  Jatkoon/ Continue
Tapsan Ansat
 
Kenttä 13
Lohko M
HMS Royals   Jatkoon/Continue
TVH    Jatkoon/Continue
Raatajat Kapulassa poissa
Kaameat Apinat 2
 
Kenttä 14
Lohko N
Team Kaato  Jatkoon/ Continue
Lasvel Turkoosi
AMC  Jatkoon/ Continue
Varmat Pisteet
Kenttä 15
Lohko O
Pirtin Tikka  Jatkoon/ Continue
KöMö03 KS  Jatkoon/ Continue
Lahti Aqua 1  Jatkoon/ Continue
Chiabatha